Simple Plan zpátky ve studiu: nahrávají poslední písně pro 6. album

Tento víkend se členové Simple Plan opět sešli v kalifornském Los Angeles, kde loni v létě zahájili nahrávání svého šestého studiového alba, a kde jej také nyní všichni společně dokončují několika závěrečnými nahrávacími sessions. Simple Plan chtějí v tomto měsíci dokončit poslední 4 zbývající písně, po jejichž nahrání by album mělo být již kompletní. Vše se musí stihnout do začátku února, kdy kluci opět odlétají na turné.

Jeff se již stihl na sociálních sítích podělit o svou radost z toho, že jsou kluci zpátky ve studiu, a zároveň na Instagramu mimo jiné oznámil, že Sebovy party jsou nyní oficiálně dokončeny. Přeštěte si český překlad toho, co Jeff ve svém nejnovějším příspěvku napsal:

„Jsme zpátky ve studiu, kde dokončujeme naše šesté album Sebastien již dokočil všechny svoje party a naprosto to zabil. Zní taaaak seznačně! Teď jsem na řadě já. Už teď přemýšlím nad tím, jak nejlépe kluky otravovat svými fantastickými kytarami na všech našich nahrávkách… Ale teď beze srandy, jsou to vážně skvělé písně a jsem velice pyšný, že na nich můžu pracovat. Nemůžu se dočkat, až se o ně s vámi budu moci podělit…“

– Jeff Stinco –

Nezapomeňte sledovat veškerý pokrok v tvorbě nového alba Simple Plan sledováním naší speciální sekce o 6. albu, kde najdete vše, co o této desce doposud víme!