Jeff opět zmiňuje SimplePlan.cz – v rozhovoru pro Novinky.cz

Po Jeffově zmínce o SimplePlan.cz v rozhovoru s českou rádiovou stanicí Evropa 2 minulý týden, měl dnes v dalším rozhovoru hlavní kytarista Simple Plan na jednom z nejpopulárnějších českých novinkových serverů opět na srdci dalších několik pěkných slov o této stránce.

Celý velmi zajímavý rozhovor pro Novinky.cz naleznete zde a níže si již můžete přečíst citaci se zmínkou o SimplePlan.cz a o tom, jak moc se Jeff těší na opětovnou návštěvu České republiky:

V Praze vystoupíte na festivalu Aerodrome společně s Linkin Park, Enter Shikari, Royal Republic či Mallory Knox. Kdo z nich je vám nejbližší?

Vyrostli jsme blíž Linkin Park. Netroufám si je ještě nazývat přáteli, ale známe se a mám radost z každého setkání. Vzájemně se respektujeme. Musím zmínit, že se opravdu těším do Prahy, máme v České republice úžasné fanoušky. Myslím, že za to vděčíme i dívce jménem Dominika, která vede fanouškovské stránky tak důkladně, že se na ně chodím dívat i já, když potřebuji vědět, co se v kapele děje. Dominika ví o Simple Plan víc než já. Vážně si myslím, že má zásluhu na tom, jak se nám u vás daří. Je vášnivý hudební fanoušek, a já ve vášeň věřím.