SimplePlan.cz slaví 10 let online!

Dnes si připomínáme 10 let od založení SimplePlan.cz a začátku role této stránky jako hlavního dodavatele novinek o Simple Plan fanouškům po celém světě.

10 let. 10 LET! Celé jedno desetiletí! Když si to tak vezmeme, tak desetileté dítě, to už je celkem velké dítě, co říkáte? A o to víc, když je to 10-leté dítě, které doslova vyrostlo v online světě. A já bych řekla, že jsme ho vychovali celkem dobře.

Po roce a půl tréninku v blogové sféře (2005 – 2007), kterou si někteří z vás ještě možná pamatují, jsem konečně otevřela SimplePlan.cz přesně 13. srpna 2007 jako skutečnou stránku, dostupnou ve dvou jazykových verzích (v angličtině a v češtině). A o deset let později je SimplePlan.cz stále tady, rozšířeno po všech sociálních sítích na které si jen vzpomenete, a s 10 lety zkušeností a SP znalostí na zádech.

Webové stránky přicházejí a zase odcházejí. Bohužel jsme se během let museli na internetu rozloučit s velkým množstvím skvělých fanstránek o Simple Plan, ale z velké části díky ohromné oddanosti fanoušků Simple Plan a jejich snaze dozvědět se co nejvíce o své oblíbené kapely a jejich vlastní ochotě přispět k jejich online podpoře se SimplePlan.cz podařilo i po 10 letech stále na této scéně zůstat a pomáhat rozšiřovat informace o té jedné kanadské kapele, kterou máme tak rádi. V tuto chvíli je SimplePlan.cz nejdéle bez přestávky fungující fanstránkou o Simple Plan v historii této kapely.

Všechny předešlé designy SimplePlan.cz od 2007 do 2017
[klikněte na obrázek pro plné zobrazení]

Přečtěte si kompletní detaily k historii SimplePlan.cz zde

Chtěla bych proto využít této příležitosti a poděkovat všem z vás, kteří stránku denodenně čtete, a o to víc také těm, kteří sami zasílají tipy, fotky, videa, nebo pomáhají s překlady. Za těch 10 let, kdy tuto stránku stihlo navšívit na téměř 30 milionů návštěv, vás bylo již opravdu hodně a veškeré vaší pomoci a podpory si nesmírně cením. Vždycky jsem věřila, že fanoušci mohou mít neskutečnou sílu, když se dokáží spojit – a vy jste mi to pomohli dokázat. A nemohu zapomenout také na ty z vás, kteří po světě hrdě chodí s plackou SP.cz – moc děkuji za to, jak úžasně takto stránku podporujete! Projekt s plackami SP.cz začal něco málo před rokem a od té doby jsem již musela nechat vyrobit další várku, protože už jsem z té první stihla všechny rozdat. Nemůžu se dočkat, až budu moci v příštích měsících rozdat tyto odznáčky i dalším z vás!

Samozřejmě, nic z toho by nebylo možné bez neuvěřitelné podpory členů Simple Plan. Chucku, Jeffe, Pierre, Davide a Sebe – jste nejlepší. Nejen vaše krásná slova o stránce, ale také váš celkový neutuchající postoj k tomu, aby člověk nepřestával s tím, co má rád a pokračoval dál mi dodávají sílu k tomu, abych i já v tom, co dělám, pokračovala i nadále. Díky za vaší laskavost, vaše povídání, a za vaší ochotu mi vždycky zodpovědět mé (někdy i trochu otravné) dotazy. Bylo mi ctí vás všechny ty roky podporovat a velice ráda v tom budu i nadále pokračovat. Velké díky pak také patří Simovi, Fredovi a celému Coalition teamu za veškerou jejich podporu a pomoc – hrozně moc vám za vše děkuji.

Díky za těch posledních 10 let, snad těch dalších 10 bude ještě lepších :)

P.S. Dnes toto krásné výročí slavíme s dalšími fanoušky na srazu SP fanoušků v Praze! Nezapomeňte proto dnes sledovat naše Instagram Stories :)