SimplePlan.cz slaví 13 let online!

Dnes bychom se chtěli na malou chvíli pozastavit a oslavit společně s vámi dnešní 13. výročí SimplePlan.cz. A že to teda byla jízda! Od roku 2007 vám SimplePlan.cz pravidelně přináší ty nejnovější zprávy ze světa Simple Plan, na sociálních sítích vám připomíná důležitá výročí, podílí se s vámi o naše vlastní reporty z koncertů Simple Plan, stejně tak jako o naše vlastní rozhovory s kapelou a spoustu dalšího. A i po těch letech mě to stále neskutečně baví.

A ačkoliv žijeme ve vskutku nejisté době, kdy hudební průmysl nesmírně strádá a Simple Plan v současné chvíli čelí několika velmi důležitým změnám, SimplePlan.cz je stále tady. A chceme tu být i nadále a i do budoucna podporovat kapelu, která se stala tak důležitou součástí našeho (a věříme, že v mnoha případech i vašeho) života. Jako vždy, bychom na tomto místě chtěli vyjádřit naše největěí díky vám – fanouškům. Bez vás by tato stránka nebyla tím, čím teď je. Díky za vaši neustálou podporu, nesmírně si jí vážím.

Kluci, jestli to čtete (tedy jako vždy spíše anglickou verzi tohoto příspěvku :))) – díky moc za vše. Stojím za vámi čtyřmi a nemůžu se dočkat, co na vás čeká v další kapitole vaší kariéry.

Tak na dalších 13 a více let!

Díky moc & snad se již brzy potkáme na nějakém dalším koncertě! <3